HOSTESKY, MODELKY A PROMOTÉŘI

PROPAGAČNÍ MATERIÁLY

Potřebujete navrhnout i zhotovit propagační materiály jako jsou plakáty, vizitky, nebo i potisky na trička a jiné propagační materiály? Zadejte je nám, naši grafici je navrhnou, necháme je zhotovit a ještě vám je dovezeme tam kam si budete přát.

OCHUTNÁVKY A PREZENTAČNÍ AKCE

To co umíme fakt dobře, je podpora prodeje. Můžeme vám vytvořit celou akci na podporu prodeje včetně grafických návrhů, organizace, hostesek pro rozdávání vzorků, slevových kupónu, soutěže aj. 

Nebo chcete prezentovat svoji službu? Vytvoříme vám takovou prezentaci kde se zviditelníte a zákazníci vám budou chodit díky dobrým zkušenostem.

Nebo potřebujete ochutnávku pro svůj produkt? Zařídíme vám ochutnávku dle marketingového plánu, který vám vytvoříme včetně zajištění našich hostesek, organizace celé akce, vytvoření grafických návrhů a zvýšíme tak povědomí o značce i prodej.

Nebo si chcete ochutávku zařídit sami a potřebujete prezentační stolek? My vám jej můžeme i zapůjčit! Navrhneme vám grafické materiály k promo-stolku necháme vyrobit a zapůjčime po dobu vaší akce. Naše hostesky vám mohou být také k dispozici.

MARKETING PRO DROBNÉ PODNIKY

Jste živnostník, nebo malá firma, chcete zvýši povědomí o vaší firmě a značce? Nebo chcete zvýšit váš prodej? Připravíme vám konkrétní podklady pro cílový trh a zaměření na konkretní cílovou skupinu a navrhneme vhodný marketingový plán

MARKETING NA FACEBOOKU

Má vaše firma na facebooku stránky, ale jsou pasivní? Tak tomu může být konec! Můžeme vám poradit s reklamou na facebooku, se zacílením, ale také vám můžeme zařídit dlouhodobého správce vaší facebookové stránky, který o ni bude pečovat, doplňovat zajímavými informace a přilákávat tak další potencionální zákazníky.