Práce snů - pro hostesky, které milují zábavu a cestování

Práce snů jen pro ty nejlepší hostesky!

Práce snů?! Ano!
Jsi krásná, nekonfliktní a toužíš poznávat svět se spoustou zábavy? Pak jsi ta pravá!
 
Nejprve si však přečti všechny detaily a pak nám pošli svou závaznou účast na castingu email:
hostesky@imperialagency.cz s předmětem: práce snů a do těla emailu uveď své ID.
(nemáš ID? tak nám pošli své fotografie a zkušenosti a my už ti řekneme co dál)

Takto potvrzeným hosteskám bude emailem zasláno přesné místo konání castingu v Brně (v centru města)
 
Na doplnění týmu hostesek hledáme další hostesky, které pojedou s námi do Thajska (v říjnu), Itálie, Španělska a dalších zemí po celý rok . Hledáme ty hostesky, které se rády baví, jsou pro každou srandu, nejsou konfliktní, dokáží se držet programu i skupinky, nebyýt neustále na telefonu a znají svou míru alkoholu. Naše hostesky Imperial agency již byly s týmem Rumunsku, v srpnu na Ibize apod.
Hostesky mívají plat kolem 1000Kč na den, zajištěné 5hvězdičkové ubytování, letenky, stravu i placený program zábavy.
 
A co na takových akcí dělají? Prezentují značku oblečení, šperků, baví se na předem daném programu, fotí se a upoutávají na sebe pozornost. Jezdí do aquaparků na párty
 
POŽADAVKY:
Požadavky: štíhlá postava, sympatický vzhled, cestovatelské zájmy, smysl pro každou srandu, aktivitu,  umět rozproudit zábavu, nebýt konfliktní, věk nad 18 let, být extrovertní typ, mít ráda zábavu párty a nebát se lítat letadlem :)
VÝHODY A NEVÝHODY:
Výhody: zažijete úžasná dobrodužsví, procestujete svět, seznámíte se skvělým kolektivem, dostanete zaplaceno za to že se bavíte
Nevýhody: není možné si dělat vlastní program, musíte se držet skupinky, není možné se tam seznamovat s cizinci "jste v práci", musíte být stále usměvavé, sexy, pozitivní, optimistické a mít hodně energie  na zábavu.
 
Taková práce snů není jen tak. Proto pořádáme casting, kterého se můžete zúčastnit pouze jedenkrát a na jednom míste. Doporučujeme tedy zrušit plány, vzít si volno a dorazit 2.9. v pátek přesně v 17:00 do BRNA! Castingu se bude účastnit jak managerka Imperial agency tak samotná organizátorka celé výpravy :)
 
INFORMACE O CASTINGU:
- CASTING: 2.9.2016 v Brně v 17:00 (dochvilnosti!)
- Harmonogram castingu:
17:00 - 17:30 - informace o tom jak vše probíhá, koho organizátorka preferuje
17:30 - 19:30 skupinové pohovory s hosteskami o zájmech, osobnosti, vhodnosti k této akci
 
Ňa casting přijďte v té nejlepší formě, s nejlepším usměvem a nejlepšími šaty s lodičkami abyste zabodovaly :) Taková příležitost je přece jen jednou za život.
 
Vybrané  hostesky budou informovány a pozvány na prověřovací kolo formou zábavné akce, kde se setkají v předem domluvený den i město všechny hostesky s celým týmem. V rámci poznávání budou na programu společenské skupinové akce, zajištěný raut a hostesky se tak budu prověřovat jestli opravdu umí rozproudit zábavu a jsou nekonfliktní.
 
Pouze takto vybraným hosteskám budou poté zasílány nabídky přímo od naší agentury Imperial agency s daným termínem a akcí, plánem i programem a vy se na ni budete hlásit stejně jako na na ostatní hostesingové nabídky.
 
 
 
Náplň práce neobsahuje žádné erotické ani sexuální služby.