Ochrana osobních údajů pro marketingové účely

Souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely

Zaškrtnutím políčka „souhlasím se zpracováním osobních údajů“ udělujete souhlas agentuře Imperial Agency – Zuzana Šimková, fyzické osobně podnikající na základě živnostenského oprávnění od roku 2013, se sídlem na adrese Prostřední 6830, Zlín 76001, IČO 01672126, s poskytnutím pro marketingové a obchodní účely.

Marketingovými účely se rozumí publikování ve veřejných médiích a na internetu Vaše jméno, fotografie nebo videozáznamy z akcí, kterých jste s účastnili. Toto publikování může být doplněno i o url Vašeho portfolia ve veřejné formě, které slouží k prezentaci agentury a sebeprazentaci hostesky, modelky a promotéra.

Tímto souhlasem také udělujete souhlas k publikování Vašich nahraných fotografií v portfoliu pro prezentaci agentury a Vaši sebeprezentaci na internetu a sociálních sítích (facebook, instagram). Veškeré tyto účely jsou v obchodním zájmu agentury. Tyto údaje nám pomohou k lepší spolupráci s klienty.

Tímto souhlasem umožňujete také shromažďování vašich demografických  údajů (město, věk, pohlaví) a jiných ukazatelů, které slouží pro interní informace agentury a vedou k lepšímu poznání cílové skupiny- hostesek, modelek a promotérů.

Tento souhlas je zcela dobrovolný, samostatný a neváže na souhlas o zpracování osobních údajů pro agenturní účely.