O nás

Vítáme vás na stránkách Imperial Agency, která zajišťuje ty nejkrásnějšíkomunikativní a spolehlivé hostesky, ale i modelky a promotéry pro veletrhy, výstavy, firemní večírky, promoakcekonferencegalavečeryfestivalyochutnávkyprezentaci vaší firmy aj.  A to zejména ve městech jako je Brno, Praha, Ostrava, Olomouc, Zlín ale i v dalších městech zajistíme naše služby.

Proč my?  - 10 důvodů proč si vybrat právě nás.

  1. Dbáme na kvalitu před kvantitou
  2. Managerka má praxi již 10 let.
  3. Hostesky si vybíráme, ověřujeme a doporučujeme.
  4. Všechny hostesky, modelky i promotéři mají zkušenosti v oboru.
  5. Jsou komunikatniví, spolehliví a atraktivní.
  6. Mají vlastní portfolia.
  7. A ty nejlepší z nejlepších mají znak 100% spolehlivosti
  8. Svou práci děláme perfektně - reference mluví za nás.
  9. A máme férové ceny
  10. Imperial agency = IA = Inteligentní a atraktivní

Čerpáme z letitých zkušeností v hostesingu, děláme práci jinak a lépe a také profesionální práce a efektivita má pro nás přednost. Veškeré hostesky, modelky i promotéry si vybíráme osobně na osobním pohovoru a víme tak přesně jakými jazyky mluví, kolik mají zkušenosti i jak reálně vypadají bez retušovaných fotorafií. 

Čerpáme z letitých zkušeností v hostesingu, děláme práci se zájmem a profesionalitou. Veškeré hostesky, modelky i promotéry si vybíráme osobně na osobním pohovoru a víme tak přesně jakými jazyky mluví, kolik mají zkušenosti i jak reálně vypadají bez retušovaných fotografií. 

Jednoduchost.

Pro maximální zjednodušení vašeho času má každý hosteska, modelky i promotér svůj online profil, kde se dovzíte veškeré informace od zkušeností přes údaje o konfekci a vzhledu.  Mezi jednotlivými profily můžete vyhledávat pomocí vašich preferencí a následně nezávazně poptat vybranou hostesku, modelku nebo promotéra přímo online.

Další služby.

K hosteskám nezbytně patří reprezentativní oděv, k promo-akci promo-stolek, k firemní akci fotograf, k nové kampani kreativec. Nabízíme nejen nápady, ale i doprovodné služby, od zařízení eventů, promo-akci až po zajištění vašeho stánku na veletrhu. Objednejte si vše co budete potřebovat pomocí nezávazného poptávkového formuláře.