Kdo jsme

Agentura Imperial agency vznikla spontálně na základě 8 letých zkušeností v hostesingu, organizační činnosti a vedení týmů. Manažerka Zuzana Šimková, která tuto agenturu vede, zodpovídá za veškeré dění. Celý tým Imperial agency tvoří pracovníci, kteří jsou kvalifikovaní a jejich práce je baví. Proto si také agentura od svého založení v roce 2013 získala již mnoho stálých klientů.

Profesionální přístup, kvalitní hostesky a služby se vyznačují předností před konkurencí. Technologicky i prakticky se snanžíme být co nejvíce přínostní pro vaše pohodlí a proto máme jak objednávkový tak i fakturační online systém.
Hostesky, modelky a promotéři již​​​ také nemusí vyplňovat tištěné formuláře, ale online. Všechny hostesky však ověřujeme a prověřujeme. Nenaleznete tady žádné hostesky, které nemají zkušenosti nebo nekomunikují žádným cizím jazykem na dorozumívací úrovní.

E- profily hostesek a online poptávkový formulář zajišťují rychlou komunikaci mezi klientem a agenturou. V elektronických profilech si můžete vybrat dle Vašich preferencí i vzhledu. Zajišťujeme také doprovodné služby od zajištění šatů, cateringu, fotografování až po detaily či zajištění road-show a promo-akcí.

Naše práce nás baví, proto ji děláme a jdeme vidět.​