Focení portfolia pro hostesky a promotéry

Fotografické služby pro vaše portfolium

Toužíte mít krásné fotografie pro vaši potřebu, ať už do porfolia, jako dárek nebo pro sebe?

Využijte jednu z našich variant a krásné fotografie získejte. Veškeré fotografování provádíme s vlasními kreativními návrhy, doporučením oděvu, místa focení a profesionální vizážistky. Samozřejmě se nebráníme ani vašim požadavkům a potřebám. Získáte 8-10 upravených fotografií po vaši potřebu.

Vyberte si jednu z našich variant v nabídce. Ať už individuální pro jednotlivce, pro hostesky, pro skupinu nebo naše speciální!

Varianta A-Individual

Tato varianta zahnuje 2-hodinnové focení s profesionálním fotografem včetně profesionální vizážistky v exteriéru. Navrhneme vám zajímavé oblasti na focení, doporučíme typ oděvů a veškeré další věci zajistíme. Ve výsledku dostanete 8-10 upravených fotografií pro vaše použití. Varianta může být přizpůsobena i pro interiérové focení v ateliéru s příplatkem cca 350kč/hod v ateliéru.

Nebo nám můžete sdělit vaše požadavky a my se vám přizpůsobíme, nebo vám poradíme.

Cena 2000,- pro Moravu (pro Čechy + přípatek za cestovné) v exteriéru

B-Hostesky

Tato speciální varianta je určena pro naše hostesky a promotéry.

Focení se uskutečňuje při zájmu minimálně 5 hostesek a probíhá v jeden den ve stanovené lokalitě, v různých časových termínech pro jednotlivé hostesky. Focení včetně líčení od vizážistky probíhá 2 hodiny v exteriéru na dohodnutém místě pro každou hostesku zvlášť. Výsledkem je 8-10 upravených fotografií s malým logem agentuy, ale pro vaše neomezené použití.

Focení může být také přizpůsobenu požadavkům a přání hostesek. V případě zájmu nás kontaktujte se zájem o focení varianty B ve vámi zvoleném období (14dní/konkrétní měsíc a vaše časové možnosti)

Cena 1000 kč pro hostesku ( za výše uvedených podmínek).

V případě zájmu focení v ateliéru +350kč/hodinu focení

C-Skupina

Focení zahrnuje skupinové focení v exteriéru nebo interiéru. Focení může být i párové, rodinné, školní či přátelské. Ve výsledku dostanete 8-15 upravených fotografií dle požadavků s malým logem agentury a můžete je použít pro osobní účely, bez použití do firem, agentur aj. U této varianty je možnost zajištění vizážistky i ateliéru za příplatek.

Cena od 1500 Kč

D-Special

Naše speciání focení se koná jednou za několik týdnů. Probíhá v zajímavých prostorech např (hrady, zámky, zajimavá místa, nebo i ateliér) a  k tomu zajištění vizáže a zapůjčení kostýmu (v případě ateliéru i zapůjčení rekvizit). Toto focení realizujeme vždy minimálně pro 5 zájemců/zájemkyň a je časově náročné jak na přípravu tak na focení. Focen probíhá jednotlivě, každý má stanovenoý určitý čas v jednom dni a každý také dostane minimálně 8 upravených fotografií .

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte emailem o focení varianty D-Speciál a my v časovém období realizace zašleme nabídku a vy určité zda máte zájem nebo ne.

Cena od 3000 Kč


Ukázka z focení portfólia pro hostesky