Bez hostesek to prostě nejde

Bez hostesek to nejde..a proč?

Hostesky jsou nedílnou součástí marketingových příprav společností a proto je třeba je vybírat pečlivě a klást veškeré požadavky ihned. U nás dbáme na profesionalitu a zkušenosti a proto také pořádáme castingy, kde vedeme pohovory s kažou účastnicí a vybíráme ty nejlepší podle zkušeností, znalostí a komunikativnosti.

Všechny hostesky Imperial Agency splňují hlavní kriteria jako aktivní komunikace v minimálně 1 cizím jazyce, extrovertní povaha, komunikativní typ, zkušenosti a sympatický vzhled. U nás si proto můžete vybrat hostesku dle specifického požadavku vzhledu, či cizího jazyka ostatní vlastnosti mají totiž všechny. 

Naše hostesky doporučuje hlavně na veletrhy, kde reprezentují společnosti, komunikují s klienty, vaří kávu partnerům, podávájí základní informace o firmě a vytváří profesionální celkový koncept vystavovatele.

Nejčastější veletrhy kde hostesky reprezentují společnosti: BRNO - BVV: GO, Regiontour, OPTA, STYL, KABO, SALIMA, MBK, INTECO, VINEX, EMBAX, PRINTexpo, Motosalon, PRODÍTĚ, RYBAŘENÍ, AMPER, TECHAGRO, SILVA REGINA, ANIMAL VETEX, BIOMASA, DSB, IBF, MOBITEX, URBIS TECHNOLOGIE, ENVIBRNO, URBIS INVEST, AUTOSALON BRNO, MINERÁLY BRNO, MSV, IMT, AUTOMATIZACE, FOND-EX, WELDING, PROFINTECH, PLASTEX, KMRCH, GAUDEAMUS, SPORT LIFE, CARAVANING BRNO, DANCE LIFE EXPO, EDEN 3000.

Hostesky reprezentují firmy na veletrzích také v Praze i Ostravě.

Kde můžete hostesky ještě potřebovat?

  • Při otevírání nových poboček, společností, obchodů
  • Na propagačních akcích produktů i služeb
  • Firemních večírcích
  • Festivalech a hudebních akcích
  • Plesech, Majálesech a jiných podobných událostech

Budet někdy hostesky potřebovat? Zašlete nám zde nezávaznou poptávku s Vašimi požadavky.

Můžete také navštívit fotogalerii hostesek při práci, nebo se podívat na reference.