Make-up Artist Vítková

Milé budoucí a současné zákaznice,

Od roku 2013 jsem nalíčila desítky svateb. Stovky slavnostních líčení a foto make-upu. Spolupracuji se Salonem Romany Hájkové ve Zlíně http://www.romanahajkova.cz/, kde je vždy příjemná atmosféra a šikovné kadeřnice s nadáním pro slavnostní účesy.

Velkou podporou mi je od roku 2013 agentura Imperial Agency. https://www.imperialagency.cz/

 

Důležitá je pro mě pohodová atmosféra a vyslechnutí požadavků a potřeb klientky. Je to přece o Vás a vašich přáních. Jsem zastánkyní přirozenosti, ale baví mě i výraznější líčení. Mám ráda minimalismus, eleganci, styl a oproti tomu i výrazné kontrasty.

 

Cennou a příjemnou zkušeností pro mě byla spolupráce s Miss Academia v roce 2014.

Dále jsem se zúčastnila desítek promo focení lokálních značek jako maskérka. Spolupracuji s fotografy z celého Zlínského kraje. V roce 2018 jsem byla maskérkou pro focení kampaně hnutí Zlín 21. ,2019 ETA 

Jako asistentka pro Nákupní oddělení firmy Baťa 2016-2018 jsem se věnovala vytváření moodboardu pro nové kolekce a tvoření inspirací pro reklamní kampaně. Své zaměření a vášeň pro módu jsem mohla využít ve své tvorbě a práci. Analytička módních trendů. Navrhování outfitů hodící se k typům a stylům obuvi. Psaní popisků ke kolekcím a módním přehlídkám.

Ráda pomáhám lidem a jsem tu pro lidi, proto pokud víte o projektu, kde bych se mohla uplatnit a udělat radost, neváhejte mne kontaktovat.

V současné době plánuji odjezd do zahraničí, kde chci dále rozvíjet své schopnosti, ale zároveň zůstat ve spojení se svým rodným krajem.

Pro ověření dostupnosti mých služeb mě můžete kontaktovat na tel. čísle: +420 737 887 055, email: vizazistkazlin@gmail.com , Facebook, Instagram

Těším se na další nová setkání s Vámi!

Monika Vítková,

zapsána v živnostenském rejstříku