Fotobudka Snapster

Fotobudka Snapster

CO JE TO SNAPSTER A KAM SE HODÍ?

Snapster je výbornou formou zábavy pro nejrůznější společenské akce.


Nejčastěji působí na firemních večírcích, svatbách, plesech, konferencích, koncertech, veletrzích aj. Snapster patří všude, kde se lidé chtějí bavit a mít na to krásnou vzpomínku. Hledáte tu pravou zábavu pro Vaše hosty? Snapster dokáže pobavit a rozproudit krev v žilách. S fotobudkou Snapster se dokáží vyřádit hosté všech věkových kategorií a především pak ti, u kterých byste to nikdy nečekali.

 

Nejedná se o klasický fotokoutek s fotícím fotografem, ale o zařízení, před kterým se mohou hosté bavit a fotit sami. Výhodou naší fotobudky je, že se hosté při focení vidí přímo před sebou na monitoru budky a můžou se tak upravovat a pózovat podle toho, co vidí před sebou. Díky tomu, že před nimi nestojí fotograf s objektivem, ale sami se vidí jako v zrcadle, nastává opravdu uvolněná atmosféra. Celé focení a zábavu si tak hosté řídí v podstatě sami, neostýchají se před budku vstoupit a pořádně se odvázat. Vznikají tak opravdu hezké a zábavné fotografie.

Navíc celou atmosféru dokresluje profesionální obsluha, vybrané tematické rekvizity a fotopozadí. Můžete se vyfotit sami nebo ve skupince, napsat vzkaz, nakreslit přání či najít inspiraci v našich rekvizitách. Pózovat, bavit se a hlavně si to užít. Množství vyfocených snímků se meze nekladou.

 

Co se týče techniky, používáme vysoce kvalitní fototechniku a termosublimační tiskárnu. Fotku dostanete do ruky do několika málo sekund. Fotografie dosahují kvality fotolabu a nerozmažou se či nijak nerozpijí ani např. po polití vodou. Navíc tiskneme pouze ve formátu 13 x 18 cm, což ve výsledku vypadá opravdu skvěle. Vedle toho Snapster vypadá opravdu krásně a stává se tak ozdobou každého večírku. Nakonec i Vaše značka, logo či slogan může být součástí samotné fotografie. Skvělá forma  propagace či dárku pro Vaše hosty, nemyslíte? Vaše událost prostě a jednoduše nebudezapomenuta a fotky, které pro Vás Snapster vytvoří, budou zdobit nejednu ledničku, poličku či fotorámeček.

SVATBA
FIREMNÍ AKCE
OSTATNÍ AKCE
Pro svatby máme zvýhodněnou cenu!
Záleží na velikosti a náročnosti večírku
Sdělte nám své přestavy
OD 9 500 KČ
OD 10 000 KČ
INDIVIDUÁLNÍ CENA
Částka je koncová vč. DPH
Částka je bez DPH
Kalkulaci provedeme na míru Vaší události