DOPROVODNÉ SLUŽBY

FOTOGRAFOVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ

Potřebujete profesionální fotografie pro váš web, firemní portfolio, nebo zaměstnanecké kartičky? Napište nám do poptávkového formuláře a my vám zajistíme jednoho z našich profesionáních fotografů a fotografie zhotovíme dle vašich představ a požadavků.

FOTOGRAFOVÁNÍ PRODUKTŮ A SLUŽEB

Náš profesionální fotograf vám nafotí vaše produkty i služby na vaše webové stránky, do katalogu, nebo kam si budete přát. Služba zahrnuje i běžné úpravy fotografií.

FOTOGRAFOVÁNÍ HOSTESEK A MODELEK

Nově nabízíme službu fotografování hostesek a modelek jak v interiéru tak exteriéru. Nabídka slouží pro rozšíření portfólia a získání nových a zajímavých fotografií. K této službě je možnost zapůjčení různých kostýmu, spolupráce s vizážistkou aj.

Hostesky můžeme nafotit pro váš firemní kalendář. K tomu můžeme zapůjčit jak kostýmy tak rekvizity a ve finále vám zpracujeme katalog do konečné podoby.

ÚPRAVY FOTOGRAFIÍ

Máte fotografie a potřebujete je změnit či upravit a nevíte jak? Svěřte je nám, díky špičkovním grafickým programům umíme s fotografiemi zázraky.

FOTOGRAFOVÁNÍ ZBOŽÍ DO E-SHOPU

Chystáte e-shop? Máte nové zboží nebo jej potřebujete jen nově nafotit? Obraťte se na nás, přijedeme, nafotíme, upravíme a dodáme již hotové pro vložení na e-shop.